ziedas

Ar dažnai pagalvojame apie tai, kad žmonija nusigyveno taip, kad nė nemirktelėdama sprendžia, kas turi teisę gyventi, o kas – ne? Kad taip ji elgiasi net su savo vaikais?

Kad žmonės šaltai apskaičiuodami žudo gyvybę, ir vieni jų nėra baudžiami, o kiti už žudymą dargi gauna algas, mokamas iš mūsų mokesčių, ir kruvinomis rankomis priima mūsų kūdikius? Kad besilaukianti moteris žiūri į akis nutraukti nėštumą norinčiajai, laukiančiai prie to paties kabineto durų? Kad abortai Lietuvoje ne tik nedraudžiami, atvirkščiai, moterys net iš Seimo tribūnos agituojamos „susigrąžinti teises į savo kūną“? Kad ligoninėse, poliklinikose, vaistinėse, greta gyvybę stiprinančių procedūrų bei piliulių, yra ir mirtį nešančios ar nuo gyvybės „apsaugančios“?

Ar susimąstome apie senelius, energingų vaikaičių taip gražiai įtikintus, kad net pačius patikėjusius eutanazijos reikalingumu? Apie ligonius, taip smarkiai įsikibusius į gyvenimą ir norinčius jį valdyti, kad net bandančius suvaldyti savo mirtį? Apie tai, kad šunims užmigdyti naudojami metodai, suvynioti į dusinančią pseudo gailestingumo vatą, pritaikomi žmonėms?

Kad netgi prireikė vieną dieną metuose paskelbti Pasauline gyvybės diena?

Ar esame tikri, kad galime nors sprindžiu pasiilginti gyvenimą? Ar suprantame, kad jei ne nuo mūsų valios priklausė, kada ateisime į šį pasaulį, negali priklausyti, ir kada išeisime? Kad gyvenimas yra dovana? Kad savo gyvenimo patogumui sėdami mirtį mes jau seniai nebeturime gyvenimo?

Ar nebaisu, kad taip nutolome nuo savo esmės ir sudarkėme savo pašaukimą, kad nėštumas mums atrodo katastrofa, o eutanazija – išeitis? Kad taip susvetimėjome, jog skubame marinti savo artimuosius, kol dar neatėjo laikas marinti mus? Kad leidžiame nuodėmei žudyti mūsų kūną ir sielą – atimti gyvybę ir amžinąjį gyvenimą?

Ar kada nors praregėsime, jog gimtosios nuodėmės pasekmės mumyse siekia taip toli, kad savo gyvenimuose numarinome net ir patį Dievą?

Ar ne metas pasirinkti Gyvenimą ir sudaryti asmeninę sandorą su gyvybe?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s